«ДИХЛО БОСС» MAX Effect Аерозоль Iнсектицид

«ДИХЛО БОСС» MAX Effect - універсальний засіб проти ВСІХ видів повзаючих і літаючих комах, який ефективно знищує: тарганів (і личинок тарганів), моль (і личинок молі), мух, комарів, мурах, бліх, постільних клопів та інших.

Нова посилена формула миттєвої дії, здатна проникати у важкодоступні місця - під плінтуса, в вентиляційні канали, в мікрощілини в підлозі і в стінах і вбивати навіть комах, що сховалися.

Має приємний запах лимона. 

Спосіб застосування: перед використанням балон добре струсити. Для знищення в приміщеннях літаючих комах (комарів, мух, метеликів молі, оста інших): направити струмінь засобу з відстані приблизно 20 см у повітря, на місця скупчення комах. Для знищення метеликів молі в платтяних шафах слід розпилити засіб протягом 2 с (на площу 2 м3 обсягу шафи). Рекомендована норма витрати засобу: 8 -10 с розпилення в приміщенні площею 12 м2 (об'ємом ЗО м3). Через 30-40 хвилин після обробки ретельно провітрити приміщення і провести вологе прибирання поверхонь, з якими може бути контакт людини або тварин.Для знищення повзаючих комах (тарганів, мурах, постільних клопів, павуків, бліх та інших): в приміщенні відкрити вікна і двері, направити струмінь засобу на місця скупчення комах до зволоження поверхні (плінтуси, щілини, задні стінки меблів і тд.) з відстані 20-30 см. Рекомендована норма витрати засобу -10 г на 1 м2 поверхні (13-25 с розпилення). Після дезінсекції, вікна та двері слід закрити. Через 1-2 години після обробки ретельно провітрити приміщення і провести вологе прибирання поверхонь, з якими може бути контакт людини або тварин. При необхідності повторити обробку через 14 днів. 

Об`єм: 220 мл.

Термін придатності: 36 місяців

ЛЕНДИНГ ПЕЙДЖ РАБОТАЕТ НА ENERGY