ВИРОБНИЦТВО ПЛАСТИКОВИХ КОМПЛЕКТУЮЧИХ ДЛЯ АЕРОЗОЛІВ

Лінія з виробництва пластикових складових, ковпаків, спрей-кепів дозволяє контролювати якість продукту протягом повного технологічного циклу.

ВИРОБНИЦТВО БАЛОНА

Аерозольний балон нашого виробництва відповідає вимогам Європейських стандартів: клапани, жерсть підвищеної твердості, зварений шові додаткові матеріали, всі інші складові -використовуються найвищої якості. Сучасні напівавтоматізовані та автоматизовані лінії дають можливість з кожним днем збільшувати обсяги виробництва і задовольняти запити клієнтів на внутрішньому і зовнішньому ринках збуту.

ЛІТОГРАФІЯ

Лінія літографії друку високій швидкості (до 5000 аркушів на годину) дозволяє в повному обсязі забезпечувати партнерів нашою продукцією. У нас є все для того, щоб Ваш продукт виглядав оригінально і неповторно.

НАПОВНЕННЯ АЕРОЗОЛЬНИХ БАЛОНІВ

Фасовка сумішей активно діючих речовин для виробництва аерозольної продукції відбувається насучасних автоматичних та напівавтоматичних лініях наповнення.

СИСТЕМА ВОДОПІДГОТОВКИ

Сучасна система водопідготовки дозволяє контролювати якість і виробляти продукт згідно Європейських стандартів.

ПРИГОТУВАННЯ СУМІШЕЙ

Компанія «ВЕСТ ПАРФЮМ» виробляє суміші  діючих речовин відповідно до рецептури будь-якої складності на сучасному обладнанні реакторного типу.

ОЧИЩЕННЯ ГАЗУ

Доочистка косметичного газу. Приготування сумішей відповідно до затвердженої специфікації тиску і хімічного складу.

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Контроль якості продукції компанія «ВЕСТ ПАРФЮМ» забезпечує у власній сучасній лабораторії.

Лиття пластика

Виробництво аерозольного балона

Виробництво аерозолів

Лабораторія

ЛЕНДИНГ ПЕЙДЖ РАБОТАЕТ НА ENERGY